Menu Close

Скільки заробляють ІТ продакт-менеджери в Україні дослідження

Тому менеджери з маркетингу, як правило, спеціалізуються на конкретних сферах діяльності, виконуючи певний набір функціональних обов’язків. Найтиповішу (загальну) вакансію у цій сфері дуже важко уявити, тому розгляньмо обов’язки найбільш поширених професій у сфері маркетингу. Середня заробітна плата PR-менеджера по Україні сягає 20 тис.

  • Я маю економічну освіту, але ще під час навчання зрозуміла, що це не зовсім моє.
  • Не очікувати, що відразу все вийде, і не ставити перед собою нездійсненних завдань, через які ви будете спотикатися, тим самим сильно стримуючи свій розвиток.
  • Також зростає зайнятість в менеджменті і конкуренція всередині самих організацій.
  • Топ-менеджери є найбільш високооплачуваною категорією серед усіх управлінців.
  • І сьогодні попит на управлінців залишається досить високим.
  • Спеціалісти, що створюють імідж, потрібні практично у кожній великій компанії чи організації.

Для мене зараз це дуже зручне джерело інформації. Залишу тут кілька своїх улюблених вакансія Sales Development Representative віддалено каналів зі світу маркетингу. Добре, коли фахівець може підготувати портфоліо.

Там я підпала під скорочення, бо (як згодом дізналася) заробляла стільки ж, скільки й мій керівник — $4700. Далі мене покликали на посаду сеньйор продакт-менеджерки до американської компанії-розробника SaaS-продуктів. Я погодилася, але пропрацювала там недовго — пішла, бо мене не влаштовувало, що в проєкт були залучені росіяни й білоруси. Наприкінці дня підводжу підсумки й корегую плани на наступний день. Іноді щось змінюється і не встигається, тому я переношу якісь завдання.

Скільки заробляє SMM-менеджер

Під час останнього пошуку роботи я зрозуміла, що більше не хочу ні в e-commerce, ні в SaaS. У першій сфері мені трохи нудно, бо є обмеження у креативності завдань; у другій зараз серйозні скорочення. Тому я вирішила повернутися до ігор і зараз працюю продакт-лідом у європейському філіалі світового гіганта у сфері розваг.

У зв’язку з підвищеними вимогами до менеджерів з продажу промислових товарів рівень їхніх зарплат вищий, ніж у звичайних «продменеджерів». В середньому «HR-менеджер» в Україні заробляє грн. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку. Контент-менеджер – професія, що стрімко набирає популярності. Це перспектива зростання для копірайтерів, SMM-фахівців, сценаристів та інших людей, які працюють над створенням контенту.

Середня зарплата за посадою «Менеджер з продажу» за містами

Також PR-менеджером можна стати, почавши з асистента у відділі зі зв’язків з громадськістю або в PR-компанії. Такий шлях буде більш довгим, але при цьому можна отримати безцінний досвід. Але треба розуміти, що набирати такий штат або навіть співпрацювати на аутсорсі з усіма переліченими фахівцями готові дуже мало компаній. Тому найчастіше контент-менеджеру доводиться забирати частину обов’язків. Наприклад, написання текстів, монтаж відео чи публікацію матеріалів у соцмережі.

скільки заробляє менеджер

Він допоможе заощадити багато часу вам та грошей компанії. Якщо Ви не знаєте, що вибрати, що більше підійде конкретно під Ваш запит, залиште свої контакти у формі, наш менеджер зв’яжеться та проконсультує з будь-яких питань. Статистика підтверджує, що незважаючи на кризу, SMM-менеджери мають багато варіантів для роботи та розвитку кар’єри. У цій статті докладно розберемо, що вам потрібно буде робити на позиції спеціаліста SMM і як освоїти професію з нуля, навіть якщо ви вперше чуєте про неї. Криза 2009 року змусила багатьох власників турфірм скоротити свій персонал вдвічі, що призвело до істотної зміни ситуації на ринку.

Вам потрібні дані про зарплату для дослідження?

За цей час я спробувала себе в кількох сферах, зокрема в e-commerce, SaaS і gamedev. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. Я пишаюся роботою нашої команди загалом, адже над кожним проєктом ми працюємо не поодинці, а у зв’язці. Ваш напрямок – “обличчя” компанії, в якій ви працюєте.

скільки заробляє менеджер

Контент-менеджер – далеко не найпопулярніша digital-професія, але чим більше бренди усвідомлюють важливість цього напряму, тим вищий попит. Вже зараз є багато пропозицій щодо роботи і для досвідчених фахівців, і для новачків Junior-рівня. Все залежить від ваших навичок та здатності вирішувати поставлені завдання. Довго залишатись у статусі “Перспективний студент” не можна. Чим швидше ви знайдете реальну роботу і почнете заробляти, тим швидше вийдете на хороший рівень доходу.

Скільки отримує менеджер з продажу в Україні?

Обов’язково закінчую робочий день вчасно і без поважних причин намагаюся не затримуватися. Залежно від компанії або агентства, обов’язки SMM-фахівця можуть бути різні. Я — «тримач» профілів брендів, які ми ведемо, і відповідальна за те, що та як виходить у соцмережах від імені клієнта.

Окремо аналізувала компанії, в які хочу потрапити. Оскільки ринок ще формується, роботодавці самі не до кінця розуміють, яка зарплата нормальна. І якщо людина комунікабельна, харизматична і впевнена в собі, вона може отримати більш вигідну пропозицію. Звичайно, буває і навпаки — коли класний фахівець з реальним досвідом і кейсами не вміє «продати» себе, що заважає йому отримувати більш вигідні пропозиції. У її рамках проводяться зустрічі з командою та її окремими представниками.

Все розраховано до найменших деталей таким чином, щоб стимулювати працівника до праці, зростити його мотивацію і зробити так, щоб він продавав більше. Обов’язки менеджера з персоналу (HR-менеджера) залежать від розміру та структури компанії. Зараз у Польщі перебувають десятки тисяч українських громадян. Більшість з них вже знайшли роботу, а на брак заробітку поки що нарікань немає. Від самого початку кар’єри я відвідувала івенти, спілкувалася з іншими фахівцями, намагалася оточити себе людьми, в яких можу чогось повчитися і якими надихаюся. Це не змінилося й дотепер — я багато комунікую з колегами, публікую свої дописи й коментую інші в професійних чатах і спільнотах, маю активний профіль у LinkedIn.

Нова гарантована соціальна допомога: що про неї відомо і коли вона з’явиться

Головними особистими якостями є креативність, ініціативність і комунікабельність. Крім спеціальних знань, потрібних для ефективної комунікації з клієнтом, менеджери з прода­жу промислових товарів мають володіти ще й технікою продажу на ринку B2B. У рекламі робили акцент на диджитал, здебільшого https://wizardsdev.com/ просуваючи пости про концерт у соцмережах. «Бюджет на зовнішню рекламу я попросив зменшити удвічі, бо для стендапу це більше іміджева історія, – каже Тимошенко. – Жовтневий палац ми збирали тільки за допомогою диджиталу». Афіша з’явилася біля Палацу «Україна» та у ще 23 локаціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *